August on eetiline rõivabränd, mis ühendab looduslikud, orgaanilised materjalid kaasaegse disainiga. Mugavuse, praktilisuse ja stiili harmoonia on disainiprotsessi peamine kontseptsioon.

Augusti iseloomustab lihtsus, minimalism ja funktsionaalsus. Puhtad vormid, rafineeritud jooned ja vaikne ilme kehastavad neid kollektsioone, mis sobivad kõigile, kes hindavad elegantseid rõivaid ja rõivadisaini jätkusuutlikkust.

Eriti oluline on edendada rohelist tarbimist, valides hoolikalt materjale ja pöörates tähelepanu tootmisprotsessi igale etapile.

Global Organic Textile Standard (GOTS) sertifitseeritud kangaveskid ja jätkusuutlikud kangamessid on meie kangahanke nurgakivi.

Suurt rõhku pannakse eetilistele ja õiglase kaubanduse standarditele, kasutades kohalikke tootjaid ja käsitöölisi. Meie kvaliteetsed tooted on vastupidavad, keskkonnasõbralikud ja biolagunevad.

Augusti on asutanud Eesti disainer Äli Kargoja (Stuudio Bercot, Pariis), kes pärast kogemuste omandamist Nicolas Andreas Taralise ja Maison Martin Margiela ateljees naasis kodumaale Eestisse, et oma visiooniga rõivaste disainimisest edasi minna.

Telli toode